s
BurakMimarlık
 Burak Mimarlık Mühendislik İnş. San ve Tic. Ltd.
Geleceğe Güvenle
Grup Şirketlerimiz
 
Duyurular

Cemalettin Eroğlu Apt. inşaatı başlıyor. Balçova’da nezih bir daire sahibi olmak isteyenleri bekliyoruz.
Sınırlı bir süre için geçerli lansman fiyatlarından siz de yararlanın...

1993 Yılında Mimar Melek Eroğlu ve İnş. Müh. Fuat Eroğlu tarafından kurulan şirketimiz kuruluşundan itibaren proje , inşaat , mühendislik hizmetleri vermektedir

Herzaman en iyi hizmeti vermek için kendini yenileyen ve değişen dünya ölçeklerine uygun proje yapmayı kendine görev bilen Burak Mimarlık güçlü ekibi ile hizmet vermektedir.
Grup Şirketimiz Cemer Kent Ekipmanları ile ortak projeleri hayata geçirmeye devam etmektedir
Hizmette Sınır Yok !"

VİZYONUMUZ

KALİTELİ KENT YAŞAMI İÇİN, FARK YARATAN ÜRÜNLERİ İLE SEKTÖRÜNE YÖN VEREN BİR DÜNYA MARKASI OLMAK.

MİSYONUMUZ

GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMEYEN HİZMET ANLAYIŞIMIZLA, EĞLENCELİ VE SAĞLIKLI SOSYAL YAŞAM İÇİN TOPLUM İHTİYAÇLARINDAN BİR ADIM ÖNDE OLMAK.

 

Grup Şirketimiz Cemer Kent Ekipmanları Hakkında ;

CEMER KENT EKİPMANLARI; 1994 yılında İzmir’de kuruldu. Toplam 20.000 m² alanda üretim yapan CEMER, Asya, Orta Doğu ve Balkanlar’ın rotasyon kalıplama ile oyun ekipmanları üreten en büyük fabrikasına sahiptir. Kaliteden taviz vermeden üretimini sürdüren Cemer, oyun grupları dizaynı ve üretiminde sektörün lideri durumdadır. 
Sektörde yüzde 60 pazar payına sahip olan Cemer Kent Ekipmanları, her yıl yüzde 45 büyüme gerçekleştirerek zirvedeki yerini korumaktadır. Sektörden kazandığını sektöre yatırım ve kalite olarak döndüren Cemer Kent Ekipmanları, üretimde gösterdiği özeni kazancın vergilendirilmesinde göstermiş; 2005 yılında ödediği kurumlar vergisi ile bronz, 2006 yılında gümüş ve 2007 yılında ise altın madalya ile ödüllendirilmiştir.
Üretimde dünya standartlarına ulaşan CEMER; Türk Standartları Enstitüsü Kalite Belgesi, Avrupa Standartları Kalite Belgesi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve TÜV Sertifikası sahibidir. “Avrupa’nın tercihi” sloganını benimseyen CEMER; yenilikçi, iyi dizayn edilmiş, güvenli, estetik, yapısal olarak dengeli ve son derece kullanışlı ürünleriyle sektörün öncüsü olmayı sürdürecektir.